Regeneracja sterowników

naprawianie sterowników turbosprężarek jarosław

Turbonaprawa.pl to firma będąca na rynku od lat, co potwierdza jej doświadczenie i szeroka wiedzę na temat turbosprężarek. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowościami zachodzącymi w branży turbo. W ostatnim czasie wprowadzono w niej zmiany jeśli chodzi o układ zmiennej geometrii. Wprowadzony został siłownik elektryczny, który zastąpił zawór powszechnie znany jako "gruszka". Posiada on obwody elektryczne podające impulsy oraz sygnały do silnika. Ten z kolei przemieszcza ramię siłownika podpięte do zmiennych łopatek. Napęd elektryczny może się różnić w zależności od modelu i miejsca zastosowania turbiny.

 

Oferujemy Państwu następujące usługi:

 

  1. Testowanie- dzięki testerowi ATD-1 poddajemy weryfikacji elektroniczny siłownik w opcji "Test Serwis". Koszt takiej usługi wynosi 80 złotych +VAT

  2. Serwis naprawczy- oferujemy Państwu profesjonalną naprawę sterownika dostarczonego do naszej siedziby przez Klienta osobiście lub drogą wysyłki. W celu uruchomienia procedury naprawczej prosimy o przywiezienie lub przesłanie do nas sterownika z podaniem danych kontaktowych. Po wykonaniu testu jego sprawności podejmujemy decyzję o dalszym postępowaniu. Jeśli wykryjemy awarię siłownika elektrycznego poddamy go kompleksowej naprawie, jeśli zaś okaże się, że działa jak należy wpiszemy usługę w opcję "Test Serwis".

  3. Wymiana- oferowana przez nas wymiana z półki, to propozycja wysyłki sprzętu dostępnego w asortymencie firmy Turbonaprawa.pl. Cenimy czas naszych Klientów i uważamy, że nic nie powinno stanąć im na drodze wypełnienia codziennych obowiązków. Dlatego też można u nas zamówić wadliwą cześć, a my wyślemy ją od ręki w następny dzień roboczy. Przed dokonaniem, zakupu prosimy jednak o kontakt telefoniczny, który pomoże w ustaleniu czy dany produkt jest dostępny oraz jaka będzie jego cena. Należy podać przy tym G-numer sterownika (zamieszczony na jego boku) lub numer części turbiny.

  4. Pomoc w rozpoznaniu- ta usługa ma na celu ustalenie czy dana część wymaga naprawy. Często Klienci decydują się na naprawę sprzętu, który jej nie wymaga. Problem awarii może na przykład leżeć w działaniu turbosprężarki a nie samego siłownika. Sprawdzamy więc jaka jest usterka i usuwamy ją przy ograniczeniu kosztów usługi.

 

Regenerujemy sterowniki turbosprężarek pojazdów takich jak: Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Volvo, LandRover, Jaguar, Jeep, Ford, Citroen, Chrysler, BMW oraz Audi.