O firmie

naprawa : turbin, sterowników turbo

Firma Turbonaprawa.pl działa w trosce o prawidłową pracę wszelkiego typu maszyn i części wchodzących w ich skład. Wykonujemy usługi z obszaru naprawy, ale także regeneracji turbin. Na życzenie Klienta dostarczamy także nowe turbosprężarki. Dzięki możliwości wysyłki obsługujemy Klientów z całego kraju. Świadczymy usługi stacjonarnie albo za pomocą kuriera. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Każde polecone nam zadanie jest tak samo ważne, dbamy o wykonanie je w terminie i przy użyciu sprzętu najwyższej jakości.

 

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w branży turbo. Liderem w niej czyni nas ciężka praca wkładana w wykonanie każdej usługi oraz zadbanie o prawidłowe działanie każdej turbosprężarki. Największą wagę przywiązujemy do sprawdzenia jej stanu technicznego, zarówno w całości jak i poszczególnych części. Zależy nam bowiem na oddanie Państwu w pełni sprawnego sprzętu. Dlatego też zatrudniamy osoby, które z zamiłowaniem zajmują się każdą naprawą. Precyzję i kompleksowość działania zapewnia stosowanie przez nas nowoczesnego portu maszynowego oraz części zamienne najwyższej jakości.

 

Każda naprawa kończy się przeprowadzeniem przez nas dokładnych testów potwierdzających jej skuteczność. Chcemy aby oddane w Państwa ręce urządzenie nie przyniosło żadnych niespodzianek w przyszłości i służyło jak należy w maszynie. Zapewnia to 100%-ową gwarancję jej użytkowania.

 

Nasze zalety:

  • pełen profesjonalizm w działaniu

  • kompleksowe podejście do problemu

  • stosowanie korzystnych rozwiązań dla Klienta

  • prowadzona polityka lojalnościowa

  • używanie tylko renomowanych części znanych marek

  • roczna gwarancja naprawy